Wandal, który ukradł torebkę i samochód, usłyszał zarzuty

2017-09-26

Policjanci z Sosnowca przedstawili zarzuty 23-letniemu mieszkańcowi Piotrkowa Trybunalskiego, który na początku września ukradł pracownicy jednego z salonu gier torebkę i samochód.

Do kradzieży doszło w jednym z salonów gier w centrum Sosnowca. Sprawca wykorzystując nieuwagę jednej z pracownic ukradł jej torebkę, w której znajdowały się kluczyki do Volkswagena. Złodziej wykorzystał okazję i ukradł samochód, który nie należał do kobiety jednak był przez nią stale użytkowany.

Funkcjonariusze już następnego dnia odnaleźli pojazd na terenie Mysłowic. W trakcie czynności operacyjnych okazało się, że sprawcą jest 23-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, przebywający na stałe w Czeladzi.

Kilka dni później mężczyzna został zatrzymany w związku z aktem wandalizmu, którego się dopuścił. Policjanci po przeprowadzeniu czynności związanych ze zniszczeniem mienia, przedstawili zatrzymanemu zarzuty kradzieży torebki z pieniędzmi, dokumentami i kluczykami oraz kradzieży samochodu. 23-latkowi grozi teraz do 10 lat więzienia.

Autor: Mateusz Pniewski

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress