Zaginął Przemysław Szepke

2017-09-06

W pierwszy dzień września sosnowiczanin, Przemysław Szepkę około godziny 16.00. został przewieziony z miejsca zamieszkania przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala, kilka godzin później mężczyzna samowolnie oddalił się w nieznanym kierunku. Aktualnie policja prowadzi poszukiwania 38-latka. 

Fot: KMP w Sosnowcu.

Czynności identyfikacyjni-poszukiwawcze za zaginionym Przemysławem Szepke rozpoczęły się 3 września. Działania prowadzi Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Mężczyzna od czasu opuszczenia szpitala nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak przekazują policjanci stan zdrowia zaginionego nie zagrażał jego życiu lub zdrowiu.

Rysopis osoby zaginionej :

wiek z wyglądu około 38 lat, wzrost około 170 cm., waga około 60 kg., szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy ciemne, twarz owalna, uszy normalne, małe, nos średni, prostlinijny, uzębienie – widoczne ubytki;

Znaki szczególne i cechy charakterystyczne osoby zaginionej : brak

Ubiór osoby zaginionej w chwili ostatniego kontaktu :ciemne spodnie dresowe, koszulka koloru ciemnego z napisami na klatce piersiowej, buty sportowe tupu adidas koloru ciemnego, skarpety koloru jasno różowego.

W związku z powyższym wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt telefoniczny z Zespołem Poszukiwań sosnowieckiej Komendy pod nr tel. 032 2961315, 032 2961307, Dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 032 2961200 lub 0322961255 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

- apeluje KMP w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress