Ekologiczny bieg w Będzinie (wideo)

2017-10-10

W sobotę w Lasku Grodzieckim w Będzinie odbył się pierwszy w naszym mieście Bieg Ekologów. Choć pogoda nie rozpieszczała to wszyscy zawodnicy udowodnili, że błoto i deszcz nie stanowią dla nich żadnego problemu.

Naprawdę warunki są trudne, ale przede wszystkim dobre nastroje dopisują, bardzo dobre wyniki, dużo uczestników i to cieszy.

- mówi Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.

Na trasie nie obyło się bez poślizgów i niegroźnych upadków, sportowcy choć zmęczeni to metę pokonywali z uśmiechem na twarzy.

Bieg Ekologów odbył się na trzech dystansach, w kilku kategoriach wiekowych. Najliczniejsza grupa biegaczy składała się dzieci i młodzież, w tym reprezentantów będzińskich szkół.

Bieg zorganizowany w Lasku Grodzieckim to już kolejna impreza biegowa w naszym mieście.

To jest przede wszystkim Szanowni Państwo odpowiedz na Wasze zainteresowania. Bieganie staje się coraz bardziej popularne tak samo jak zdrowy tryb życia, więc skoro tylko mieszkańcy chcą uczestniczyć stąd już kolejna seria biegów cieszy się z biegu na bieg coraz większym zainteresowaniem.

- wyjaśnia prezydent Będzina.

Bieg Ekologa został zrealizowany w ramach kampanii „Będzin. W zgodzie z naturą” dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress