Autobus 27 pojedzie pod szpital powiatowy w Czeladzi

2017-10-02

Pacjenci udający się na leczenie do czeladzkiego szpitala mają powody do zadowolenia, od 1 października dojazd do placówki został ułatwiony dzięki zmianie trasy autobusu linii 27.

Zmiany w rozkładzie linii 27 obejmą dwa miasta. Pierwszym z nich jest Czeladź, na terenie której włączony do obsługi zostanie rejon szpitala powiatowego. Stanie się to dzięki skierowaniu kursów od przystanku „Czeladź Stare Miasto” ul. Szpitalną.

Tam autobusy wykonają nawrót na wysokości szpitala, wraz z obsługą nowego stanowiska przystanku „Czeladź Szpital” i dalej pojadą ulicami Szpitalną i Tuwima do włączenia się na trasę rozkładową na ul. Grodzieckiej.

- czytamy na stronie UM w Będzinie.

Trasa powrotna przebiegać będzie analogicznie. Do obsługi włączone zostaną również przystanki: „Czeladź Tuwima” i „Czeladź Zespół Szkół”.

Drugim miastem, które obejmie zmiana trasy autobusu linii 27 jest Będzin, gdzie na terenie osiedla Syberka zmodyfikowana zostanie trasa w kierunku Dąbrowy Górniczej.

 Autobusy kursować będą od ul. Czeladzkiej, ul. Zwycięstwa do przystanku „Będzin Osiedle Syberka Kościół”. Do obsługi włączone zostaną przystanki „Będzin Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia” i „Będzin Osiedle Syberka Pawilony”, tym samym wyłączony z obsługi zostanie przystanek: „Będzin Osiedle Syberka 9 Maja”.

- czytamy dalej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress