II Szkolny Rajd Rowerowy i Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej NR 3

2017-10-18

14 października w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Festyn Rodzinny oraz II Szkolny Rajd Rowerowy pod honorowym patronatem Prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego.

W rajdzie wzięli udział uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Trasa prowadziła do Lasku Grodzieckiego i wynosiła 9 km. Każdy uczestnik został nagrodzony.

Po zakończeniu rajdu wszyscy wspólnie bawili się na festynie rodzinnym. Uczestnicy mogli podziwiać pokaz tańca, który przygotowali uczniowie z grupy tanecznej Bomb Lips prowadzonej przez panią Magdalenę Gorczyńską. Mogliśmy również oglądać pokaz tańca i wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Szkołę Taneczną Stage Art Dance Studio z Będzina.

Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa oraz malowanie włosów. Dzieci wspaniale bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni oraz w czasie licznych zabaw organizowanych i prowadzonych przez wodzireja. Zachwycone były również robieniem ogromnych, kolorowych baniek mydlanych. Tak dużych i wspaniałych jeszcze chyba nigdy nie robiły.

Amatorzy grillowania mogli samodzielnie przygotować sobie potrawy, oczywiście można było również odwiedzić kawiarenkę i posilić się pysznym ciastem i kawą. Zarówno potrawy z grilla, jak i słodkości cieszyły się ogromnym powodzeniem.

W czasie festynu prowadzona była również akcja Bookcrossing – uwalniamy książki. W tym dniu dopisali uczestnicy, goście, pogoda oraz oczywiście dobre humory. Wszyscy wspaniale się bawili.

Źródło: UM w  Będzinie

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress