Policja publikuje wstrząsające nagranie i prosi o pomoc (wideo)

2017-10-04

Katowicka policja prosi o pomoc wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informację na temat śmiertelnego wypadku, do którego doszło 16 września około godziny 8.12  w Katowicach, na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Chorzowa. W zdarzeniu zginęła wówczas 68-letnia kobieta. Jej samochód po przełamaniu bariery energochłonnej, dachował, spadając na niżej biegnącą, równoległą drogę prowadząca do centrum handlowego.

Źródło: KMP w Katowicach

Śledczy za zgodą prokuratora opublikowali nagranie z monitoringu, który zarejestrował moment tego tragicznego zdarzenia. Świadkowie lub osoby posiadające nagrania z kamery samochodowej proszone są o kontakt z policjantami z Katowic.

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzi śledztwo powierzone przez Prokuraturę Rejonową Katowice Zachód w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 16 września 2017 r. około godz. 8.12 w Katowicach, na Drogowej Trasie Średnicowej prowadzącej w kierunku Chorzowa. Jak ustalono, doszło do zderzenia trzech samochodów marki BMW serii 3, Volvo V40 i Renault Trafic. Po zderzeniu pojazdy poślizgiem przemieściły się na prawe pobocze i po przełamaniu bariery energochłonnej, dachowały, spadając na niżej biegnącą, równoległą drogę prowadząca do centrum handlowego. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 68- letnia kierującą Volvo.

- czytamy w policyjnym komunikacie.

Osoby będące świadkami tego wypadku, mające jakiekolwiek informacje, bądź posiadające nagranie z kamery samochodowej, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach- pokój 446 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 32 200 2309 w godz. 08.00 do 15.00 lub całodobowo- 32 200 2777.

Fot: KMP w Katowicach

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress