W Wojkowicach powstaje Podwórko Talentów Nivea

2017-10-31

W Wojkowicach powstaje Podwórko Talentów Nivea, gmina wygrała je w ramach konkursu zorganizowanego przez znaną firmę z branży kosmetycznej. Nowoczesny plac zabaw zostanie stworzony przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wojkowicach (ul. Sobieskiego 211B).

Fot: UM w Wojkowicach

Wojkowice rywalizowały w konkursie z wieloma gminami w całej Polsce, do wygrania było aż 20 placów zabaw, dzięki ogromnej mobilizacji mieszkańców Wojkowic jeden z nich powstanie właśnie w ich mieście.

Dzieci potrzebują miejsca, w którym będą mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania. PODWÓRKA TALENTÓW NIVEA to wyjątkowe place zabaw, które posiadają trzy różne strefy: sportową, naukową i artystyczną! NIVEA wspiera każdy talent drzemiący w dzieciach. Z myślą o nich wybuduje 20 Podwórek Talentów NIVEA, w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

- czytamy na stronie organizatora konkursu.

Władze gminy dziękują za tak duże zaangażowanie i licznie oddane głosy i proszą o poszanowanie zwycięskiej inwestycji i ostrzegają o surowych karach za wszelkie akty wandalizmu.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos na Gminę Wojkowice oraz zapraszamy do zabawy na placu. Prosimy o poszanowanie naszej wspólnej własności – w pobliżu znajduje się kamera wizyjna i każdy, najdrobniejszy przejaw wandalizmu będzie surowo karany!

- wyjaśnia wojkowicki magistrat.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress