Zdobądź książki dla będzińskiej biblioteki

2017-10-16

Każdy z nas może pomóc Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie w zdobyciu nowych publikacji do księgozbioru. Będzie to mozliwe dzięki akcji „Przerwa na wspólne czytanie” w ramach której organizowany jest konkurs, w którym do rozdania w sumie 10 tysięcy książek.

Ideą akcji „Przerwa na wspólne czytanie” jest budowanie bliskości oraz pogłębianie relacji rodzica z dzieckiem poprzez m.in. spędzanie każdej wolnej chwili na wspólnym czytaniu.
Organizatorem głównym akcji jest Kinder Mleczna Kanapka, a partnerem strategicznym Wydawnictwo Znak.

W ramach kampanii ogłoszony został także konkurs „Przerwa na wspólne czytanie”, w którym biblioteki mogą pozyskać nowe książki.

Nagrody konkursowe, w sumie 10 tys. książek, czeka na 120 bibliotek. Mamy nadzieję, że przy wsparciu Czytelników i Przyjaciół zestawy książek trafią także do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie.

- komentuje UM w Będzinie.

Każda z bibliotek walczy w konkursie o 250 książek (nagroda I stopnia) lub 50 (nagroda II stopnia) książek. Jaka suma publikacji trafi do MiPBP w Będzinie zależy tylko od Was.

Wystarczy wejść na stronę wspolneczytanie.pl, zalogować się, odszukać będzińską bibliotekę i oddając jeden głos dziennie, zdobywać książki dla naszej biblioteki.

- dodaje UM w Będzinie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress