Amazon w Technikum nr 6

2017-11-15

14 listopada 2017 r. w CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w Sosnowcu odbyło się uroczyste podsumowanie programu Kindloteka organizowanego przez firmę Amazon. Szkoła znalazła się w gronie zwycięskich placówek, które wzbogaciły swój księgozbiór.

Przedstawiciele firmy przekazali 10 czytników Kindle z wgranymi e-bookami w języku angielskim i niemieckim oraz 100 książek w tradycyjnej formie papierowej. W spotkaniu udział wzięli : wiceprezydent Sosnowca p. Zbigniew Byszewski, dyrektor CKZiU p. Jacek Górski, wicedyrektor p. Zbigniew Zalas, a także uczniowie II p, którzy otrzymali koszulki  od firmy Amazon z nadrukiem „Kocham czytać”.

Program artystyczny, ukazujący walory książek w dzisiejszych czasach,  w wersji humorystycznej przedstawili artyści z klas II. Kierownik szkolenia praktycznego p. Małgorzata Regulewska zaprezentowała zebranym kierunki kształcenia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz akcje czytelnicze prowadzone na terenie szkoły. Natomiast  manager firmy p. Krzysztof Rapacz  przekazał na ręce uczniów wybrane książki oraz podsumował program Kindloteki w Sosnowcu.

Szkoła wybrała lektury w wersji papierowej oraz e –booki, które obejmują również tematykę młodzieżową.

- powiedziała polonistka Bożena Fulas, organizatorka spotkania.

Wiceprezydent Sosnowca podkreślił znaczenie współpracy szkoły z firmą Amazon, co jest ogromnie ważne dla środowiska lokalnego .Niespodzianką dla uczniów i nauczycieli jest otrzymanie zaproszenia do zwiedzania Centrum Logistycznego w Sosnowcu-podkreślił wicedyrektor CKZiU p. Z. Zalas. Dokonano również wyboru najciekawszego plakatu w konkursie plastycznym: „Czytać jest przyjemnością”.

Informację nadesłała Bożena Fulas z CKZiU w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress