„Artystycznie dla Hospicjium” (wideo)

2017-11-15

Muzyka i wspaniali ludzie chcący bezinteresownie nieść pomoc to najlepsza recepta na udany event charytatywny. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu po raz drugi postanowiło w rytm utworów popowych, jazzowych i musicalowych wesprzeć budowę hospicjum św. Tomasza.

Koncert powstał w zeszłym roku z inicjatywy naszych muzyczek Pani Oli Jabłońskiej i Pani Kasi Kożuch i naszych absolwentów, którzy skończyli edukację w naszej placówce.

- wyjaśnia Elżbieta Skiba – Posikata, dyrektor OPP nr 1 w Sosnowcu.

Koncert „Artystycznie dla Hospicjum” zabrał publikę w wyjątkowa muzyczna podróż. Na scenie pojawiło się kilkudziesięciu wokalistów,w tym uczestnicy popularnego programu Aplauz Aplauz. Przed publicznością zaprezentowali się również dawni wychowankowie Ogniska Pracy Pozaszkolnej.

Dzięki inicjatywom podejmowanym przez tak wielu dobrych ludzi sosnowieckie hospicjum jest już ukończeniu.

Serce ogromnie mocno bije i bije tym bardziej, że ta godzina 0 się zbliża. Istotnie w grudniu chcemy otworzyć już naszą placówkę stacjonarna. radość jest tym większa, że widzę coraz większe zaangażowanie całego społeczeństwa.

- ocenia Małgorzata Czapla, prezes Stowarzyszenia Hospicjum Sosnowieckiego im. św. Tomasza Apostoła.

Zagłębiowska społeczność już nie raz pokazała swoje wielkie serca. Takie inicjatywy pokazują jaki wielka jest siła społeczności lokalnej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress