Centrum Rozrywki Sosnowiec rozpoczyna działaność (wideo)

2017-11-07

Park Trampolin, fitness i siłownia -  to wszystko znajdziecie w Centrum Rozrywki Sosnowiec, które powstało obok ścianki wspinaczkowej Sport Poziom 450.

Nie ma chyba jeszcze takiego połączenie w Polsce: siłowni, fitnessu i parku trampolin. budynek jest zupełnie nowy, wybudowany w tym roku, wyposażony w nowe urządzenia firmy Hammer i Life Fitness.

- mówi Mariusz Szczęsny właściciel Centrum Rozrywki Sosnowiec.

Centrum Rozrywki Sosnowiec to kolejne miejsce na mapie miasta gdzie w aktywny sposób będzie można spędzić swój wolny czas.

Bardzo się cieszymy z tego miejsca bo uzupełnia ono całą przestrzeń, która tutaj się znajduje, bo przecież obok nas ścianka wspinaczkowa, parę kroków do Parku Sieleckiego gdzie mamy tor rolkowy, a niedaleko Górka Środulska gdzie mamy stok narciarski, a w przyszłości Zagłębiowski Park Sportowy także fajnie zwłaszcza, że tej strefy skakania jump chyba jeszcze troszkę brakowało.

- komentuje Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

W siłowni znajduje się ponad 100 stanowisk do ćwiczeń, zajęcia fitness mają się tu odbywać każdego dnia. Dodatkowo dla klubowiczów został przygotowany duży parking i atrakcyjna cena karnetu.

Karnet Open, który obejmuje strefę fitness i siłownie kosztuje 59 złotych, możemy go kupić internetowo, wejście jest po zarejestrowaniu w kiosku internetowym na odcisk palca.

- wyjaśnia właściciel Centrum Rozrywki Sosnowiec.

Siłownia i strefa fitness zostanie otwarta już jutro, park trampolin rozpocznie działalność w najbliższą sobotę, szykuje się więc okazja na fajną rodzinna atrakcje w weekend. Cena biletu zakupionego na miejscu wyniesie 32 złote za 60 minut zabawy.

Więcej informacji na temat Centrum Rozrywki Sosnowiec znajdziecie na stronie klubu: www.centrumrozrywkisosnowiec.pl

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress