Już jutro koncert na rzecz sosnowieckiego Hospicjum

2017-11-13

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu zaprasza na charytatywny koncert „Artystycznie dla Hospicjum”, który ma na celu zebranie środków wspomagających budowę sosnowieckiego Hospicjum Św. Tomasza. Koncert odbędzie się we wtorek 14 listopada w Sali Koncertowej „Muza” w Sosnowcu. Nie zabraknie najbardziej ulubionych utworów popowych, jazzowych i musicalowych.


Planując zeszłoroczne artystyczne spotkanie, wiedzieliśmy, że nie będzie to jednorazowa sprawa. Hospicjum ciągle potrzebuje wsparcia, dlatego w tym roku również zagramy.

— wyjaśnia Elżbieta Skiba – Posikata, dyrektor OPP nr 1 w Sosnowcu.

Do wspólnej artystycznej inicjatywy organizatorzy zaprosili m.in. Annę i Kingę Gurgul, zwyciężczynie programu TVN „Aplauz, Aplauz”, finalistów festiwalu „World song”, Happy Choir Skłodowska, zespół I „to się ceni”, przyjaciół Ogniska a także jego absolwentów oraz wychowanków, którzy zdobywali i zdobywają szereg nagród podczas festiwali muzycznych o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim a nawet międzynarodowym.

Prócz atrakcji muzycznych goście koncertu będą mieli okazję wziąć udział w licytacji obrazów, które zostały nagrodzone w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie”. Do nabycia będą również plastyczne cegiełki w cenie 10 zł.

Wierzymy, że muzyka i wspaniali ludzie czynią cuda. Nasz koncert to nie tylko wyjątkowe muzyczne widowisko, ale także okazja do uwrażliwienia i integracji naszej lokalnej społeczności. Do zobaczenia w „Muzie”.

— zachęca Elżbieta Posikata.

Bezpłatne wejściówki można rezerwować na stronie OPP nr 1: http://www.opp1.sosnowiec.ehost.pl/index.php/wydarzenia

Źródło: Materiały prasowe.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress