Nielegalne automaty do gier na Niwce

2017-11-23

Sosnowieccy policjanci kolejny raz uderzyli w nielegalny hazard w mieście. Dzięki zdobytym informacjom w ręce stróżów prawa trafiły kolejne nielegalne automaty do gier.

Z informacji jakie uzyskali policjanci wynikało, że w lokalu działającym w dzielnicy Niwka może znajdować się kilka maszyn ułatwiających nielegalny proceder. Po sprawdzeniu wytypowanego miejsca okazało się, właściciel lokalu posiadał nielegalne gry hazardowe.

Przybyli na miejsce Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili tzw. „gry kontrolne”, podczas których wykazali, że automaty służą do prowadzenia gier hazardowych. Automaty w ilości łącznej 5 sztuk, zostały zabezpieczone a następnie przewiezione do magazynu Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach, w którym będą przebywać do czasu wydania odpowiedniej decyzji Sądu. Właścicielowi lokalu grozi wysoka kara pieniężna za posiadanie nielegalnych automatów.

- czytamy w policyjnym komunikacie.

Dodatkowo za urządzanie gier hazardowych wbrew obowiązującym przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia grozi kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress