Recital Ireny Santor – Punkt widzenia (wideo)

2017-11-21

24 listopada w sali teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi Irena Santor. Recital pt. „Punkt Widzenia” rozpocznie się o godzinie 19.00.

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. Tych lat nie odda nikt, Powrócisz tu, Już nie ma dzikich plaż, Embarras. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje artystki, piosenki z okrytej platyną płyty Kręci mnie ten świat oraz najnowszej płyty Punkt widzenia wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Źródło: PKZ w Dąbrowie Górniczej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress