Rusza kurs samoobrony

2017-11-06

W Dąbrowie Górnicze rusza kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet, którego pomysłodawcą jest Straż Miejska w Dąbrowie Górniczej.

Projekt „Bezpieczna Dąbrowianka” został zainicjowany już po raz czwarty i ma na celu zmocnienie wśród mieszkanek Dąbrowy poczucia bezpieczeństwa.

Bezpłatne zajęcia ruchowe z elementami samoobrony, kick-boxingu i karate prowadzi Cezary Podraza, dąbrowianin, prekursor kickboxingu w Polsce, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w kraju.

 - wyjaśniają inicjatorzy kursu samoobrony.

Liczba miejsc na kursie jest ograniczony. Wszystkie zainteresowane kobiety mogą dokonać elektronicznej rejestracji na adres: 033@idabrowa.pl do 10 listopada 2017r. O kwalifikacji decyduje pierwszeństwo nadesłanych zgłoszeń. Wszystkie osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione o tym w wiadomości zwrotnej.

Warunkiem przystąpienia do programu „Bezpieczna Dąbrowianka” jest złożenie pisemnej deklaracji przez uczestniczkę o zwolnieniu z odpowiedzialności prawnej instruktora oraz organizatora kursu w razie doznanego urazu bądź wypadku podczas zajęć oraz wyrażenie pisemnej zgody na utrwalanie i publikację wizerunku za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu informacji i promocji projektu „Bezpieczna Dąbrowianka”.

- dodają organizatorzy.

Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.15 -17.15 począwszy od 14 listopada br. w obiekcie dąbrowskiego Centrum Sportu i Rekreacji –  w hali sportowej przy ul. Swobodnej.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress