Warszawski Klub Komediowy w Teatrze Zagłębia

2017-11-15

Teatr Zagłębia w Sosnowcu 1. grudnia zaprasza na improwizowany spektakl komediowy w ramach projektu „Nic dwa razy”. Spektakl przygotują aktorzy z warszawskiego Klubu Komediowego: Michał Sufin i Bartek Młynarski oraz Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz.

fot. Teatr Zagłębia w Sosnowcu

Michał Sufin i Bartek Młynarski z Teatru Improwizowanego Klancyk w spektaklu „Pewnego razu w…” w duecie będą grać kilka postaci na raz. Widzowie natomiast będą świadkami pełnej zwrotów akcji fabuły w dusznej amerykańskiej prowincji pełnej zwichrowanych postaci, która w dodatku powstawać będzie a ich oczach.

Duet Kinga & Nora (Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz) gra bez żadnego scenariusza czy przygotowania postaci. Na oczach widzów, na żywo tworzy absurdalne i abstrakcyjne historie. Aktorki na co dzień można zobaczyć na scenie Klubu Komediowego, m.in. w teatrze improwizowanym Humbuk.

O muzyczną stronę spektaklu zadba multiinstrumentalista Paweł Szamburski, związany z warszawskim środowiskiem LadoAbc. Współtwórca zespołów: SzaZa, Horny Trees, Meritum, Tupika, Cukunft czy kwartet klarnetowy Ircha.

Klub Komediowy zagości na deskach Teatru Zagłębia w piątek, 1. grudnia o godz. 19:00.

Autor: Mateusz Pniewski

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress