Z zazdrości spalił samochód i zniszczył drzwi siekierą

2017-11-10

Zazdrość może doprowadzić 48-letniego mieszkańca Będzina wprost za więzienne kraty. Kiedy mężczyzna dowiedział się, że jest zdradzany przez żonę, podpalił jej samochód, dokonał zniszczenia drzwi mieszkania w którym przebywała żona oraz groził jej śmiercią.

Fot: KMP w Sosnowcu

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22.00 w jednym z bloków przy ulicy Spadochroniarzy w Sosnowcu.  Na miejsce wezwani zostali policjanci i strażacy.

W trakcie dojazdu na miejsce interwencji policjanci ujawnili palący się pojazd marki Toyota. Niezwłocznie poinformowali straż pożarną o zaistniałym fakcie. Po przybyciu na miejsce interwencji, na klatce schodowej zastali grupę 5 bardzo pobudzonych mężczyzn. Interweniujący policjanci celem sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia interwencji wezwali na miejsce drugi patrol. Jeden z mężczyzn powiedział policjantom, iż przyjechał do Sosnowca za swoją żoną bo podejrzewa, że ona go zdradza i właśnie przebywa z nim w mieszkaniu do którego usiłuje się dostać. Drzwi mieszkania były zamknięte więc zazdrosny mąż usiłował je otworzyć przy pomocy siekiery.

- przekazuje KMP w Sosnowcu.

Zniszczenia drzwi jakich dokonał zazdrosny mąż uniemożliwiły ich otworzenie. Wewnątrz mieszkania znajdowała się wciąż żona sprawcy zniszczenia mienia oraz dwie inne osoby.

Po ugaszeniu pożaru pojazdu straż pożarna otwarła drzwi do mieszkania w którym przebywała zgłaszająca. Zazdrosny mąż przyznał policjantom, iż samochód który się palił należy do jego żony i to on w złości go podpalił. Dodatkowo ustalono, że 48-letni mieszkaniec Będzina kierował groźby karalne pozbawienia życia pod adresem żony i innych uczestników interwencji.

- dodaje KMP w Sosnowcu.

Zazdrosny 48-latek został zatrzymany przez policjantów i osadzony w areszcie. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress