Bilet ponownie za 1 zł

2017-12-07

Mamy dobrą informację dla pasażerów KZK GOP. Powraca akcja „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”. W jej ramach możemy kupić bilety w promocyjnych cenach.

Aby móc skorzystać z akcji musimy zakupić biley przy użyciu aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Bilety, które obejmuje promocja to tańsze bilety – jednorazowe lub czasowe do 90 minut o wartości od 1,10 zł do 5 zł – można kupować przy użyciu aplikacji mobilnej

Z radością kontynuujemy inicjatywę, która zwróciła uwagę mieszkańców wielu polskich miast na to, jak bardzo nowoczesną formy płatności ułatwiają codzienne czynności. Wystarczy mieć przy sobie telefon, aby kupowanie biletów przestało być uciążliwe i przede wszystkich czasochłonne. Przy obecnym tempie życia ma to ogromną wartość.

- mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay S.A.

Jak kupować bilety za złotówkę? Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać KZK GOP z listy miast i jeden z dostępnych biletów.

Proces ten można znacznie przyspieszyć, dodając wybrane bilety do listy ulubionych. W kolejnym kroku należy wybrać jedną z metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass, gdzie do sfinalizowania zakupu wystarczy wpisanie kodu PIN. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji Masterpass portfel elektroniczny i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela działającego w ramach Masterpass.

- przekazuje przewoźnik.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych. Aby móc płacić nimi za bilety, należy być użytkownikiem dowolnego portfela dostępnego w Masterpass. Rejestracji można dokonać m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Karty płatnicze”, wybrać opcję „Dodaj kartę” i wypełnić krótki formularz potrzebnymi danymi.

-dodaje przewoźnik.

Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 80 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress