Michał Wiśniewski odwiedził wychowanków domu dziecka w Sarnowie

2017-12-13

Dla dzieci i młodzież z powiatowego Domu Dziecka im. Dominika Savio w Sarnowie to było wyjątkowe spotkanie Mikołajkowe. Wszystko za sprawą gwiazdora, który odwiedził placówkę. Znany polski wokalista, lider grupy „Ich Troje” – Michał Wiśniewski opowiedział na spotkaniu o swoim życiu i doświadczeniach z młodości.

 

Fot: Starostwo Powiatowe w Będzinie

Spotkanie artysty z dziećmi i młodzieżą rozpoczęło się od rozmowy i przywołania kilku znaczących faktów z własnej biografii, zwrócenia uwagi na wartości i cele jakimi powinni kierować się młodzi ludzie, zwłaszcza wychowujący się w domach dziecka.

 - informuje Starostwo Powiatowe w Będzinie.

Spotkanie z muzykiem nie ograniczyło się wyłącznie do rozmów. Michał Wiśniewski zaprosił spośród zgromadzonych kilka osób do pomocy przy wręczaniu paczek z odzieżą i zabawkami. Każdy otrzymał również płytę kompaktową z muzyką „Ich Troje”.

Dla urozmaicenia spotkania podopieczni przygotowali dla Pana Michała krótki program artystyczny – układy taneczno-choreograficzne oraz pokaz gimnastyki artystycznej.Na zakończenie artysta podpisywał płyty, a następnie zwiedził wnętrze powiatowego Domu Dziecka.

- dodaje starostwo.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress