Kilkulatka specerował nocą w cienkiej koszulce po osiedlu

2017-12-14

Gdyby nie czujne oko i właściwa reakcja jednego z mieszkańców Pogoni mogło dojść do tragedii. Uwagę mężczyzny przykuła 5-letnia dziewczynka, która w środku nocy, bez opieki, ubrana w cienką koszulkę spacerowała po osiedlu.

Mężczyzna natychmiast zgłosił sprawę na policję i do czasu przyjazdu służb okrył dziecko kocem i dopilnował, by nic złego nie stało się 5-latce.

To kolejny przykład na to, że niektórzy pozostają czujni i wrażliwi na krzywdę innych. Jeden z mieszkańców sosnowieckiej dzielnicy Pogoń zgłosił policjantom, że w środku nocy po osiedlu kręci się mała, mniej więcej 5-letnia dziewczynka bez opieki, ubrana zaledwie w cienką koszulkę. Dyżurny miejski natychmiast skierował w to miejsce patrol. Do czasu jego przyjazdu mężczyzna okrył dziecko kocem i dopilnował, by nie stała mu się żadna krzywda, tym samym, być może udało się zapobiec tragedii.

- przekazuje KMP w Sosnowcu.

Ustalenie opiekunów dziewczynki nie zajęło wiele czasu, podobnie jak określenie przyczyny samotnego spaceru 5-latki. Jej rodzice w chwili zdarzenia byli kompletnie pijani.

 Jak się okazało, zarówno 30-letnia kobieta, jak i jej 35-letni partner byli nietrzeźwi. Kiedy patrol wszedł do ich mieszkania, którego drzwi pozostawały uchylone, spali tak mocno, że policjanci musieli ich budzić dłuższą chwilę.

- dodaje KMP w Sosnowcu.

O dalszym losie nieodpowiedzialnych rodziców zadecyduje Prokurator.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress