Sosnowiec walczy z wandalami, jest nagroda (wideo)

2017-12-28

To już kolejny raz gdy władze Sosnowca wyznaczają nagrodę za pomoc w ujęciu osób, które dopuściły się aktów wandalizmu w mieście. Tym razem chodzi o zniszczenie dwóch wiat autobusowych oraz platform dla niepełnosprawnych przy ulicy Zamkowej.

Wideo: Facebook/ Arkadiusz Chęciński

Nagroda jaką wyznaczył prezydent opiewa na kwotę 2 tysięcy złotych. Arkadiusz Chęciński opublikował też na swoim koncie na Facebooku film, na którym widać sprawców zniszczenia.

Dla osoby, która wskaże sprawców tych aktów wandalizmu (ul. Zamkowa) przygotowaliśmy nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł.  W tej sprawie prosimy o kontakt ze strażą miejską pod numerami 986 z terenu Sosnowca lub dzwoniąc pod numer 32 296 06 54. Obecnie analizowane są nagrania z monitoringu. Na bieżąco będziemy publikować zachowania wandali. Nie pozwólmy niszczyć naszego miasta. Proszę o udostępnianie.

Na opublikowanym nagraniu widać młodych mężczyzny, którzy niszczą platformy dla niepełnosprawnych zamontowane przy schodach w przejściu podziemnym. Następnie widać jak wandale demolują wiaty przystankowe. Efekty zniszczeń widać na zdjęciu załączonym przez prezydenta Sosnowca.

Fot: Facebook/Arkadiusz Chęcinski

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress