Troje poszukiwanych listem gończym trafiło za kratki

2017-12-18

W ostatnich dniach sosnowieccy policjanci doprowadzili do zatrzymania aż trzech osób poszukiwanych listami gończymi. Dwoje z nich ma do odbycia wyroki pozbawienia wolności, jeden powinien znajdować się w areszcie, bowiem taki środek zapobiegawczy orzekł wobec niego Sąd, w związku z prowadzonym przeciwko niemu postępowaniem.

Do jednego zatrzymania doszło w ścisłym centrum miasta. Policjanci zatrzymali tam 43-latka poszukiwanego za oszustwo.

Na jednej z ulic centrum miasta sosnowieccy kryminalni zatrzymali 43-latka, za którym Prokuratura okręgowa w Katowicach wydała list gończy. Sosnowiczanin poszukiwany był, bowiem w toczącym się przeciwko niemu postępowaniu o oszustwo. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

- relacjonuje KMP w Sosnowcu.

Kolejne zatrzymanie miało miejsce w okolicach jednej z sosnowieckich noclegowni.

Zatrzymano też 39-latka, za którym Sąd Rejonowy w Sosnowcu wydał list gończy po tym, jak nie stawił się on do odbycia kary niemal pół roku więzienia, orzeczonej za jazdę pod wpływem alkoholu.

-wyjaśnia komenda.

Trzecim poszukiwanym jest kobieta- za 56-latką wydano list gończy po tym , jak nie stawiła się do odbycia kary pozbawienia wolności orzeczonej za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacji.

Kryminalni wytropili ją i zatrzymali w jednym z sosnowieckich urzędów. Wszyscy zostali już osadzeni w placówkach penitencjarnych.

- dodaje KMP w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress