Ubierz dąbrowską choinkę

2017-12-04

8 grudnia w Dąbrowie Górniczej poczuć będzie można przedsmak świątecznego nastroju.  Tego dnia w CH Pogoria odbywać się będzie Dąbrowskie Ubieranie Choinki. Organizująca wydarzenie Fundacja Godne Życie zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowe, pełne niespodzianek spotkanie.

8 grudnia od 15 do 18 w głównym holu CH. Pogoria, Fundacja Godne Życie organizuje Dąbrowskie Ubieranie Choinki. Na wspólne kolędowanie i dekorowanie świątecznego drzewka organizacja zaprasza wszystkich dąbrowian. Przygotowano moc atrakcji.

Podczas uroczystego spotkania każdy z uczestników, poza dekorowaniem i powieszeniem na dąbrowskim drzewku podpisanej przez siebie bombki, będzie mógł wziąć udział w interesujących warsztatach własnoręcznego wykonywania niezwykłych ozdób.

W tracie Dąbrowskiego Ubierania Choinki goście będą mieli okazję zintegrować się w pełnej serdeczności, radosnej atmosferze. W corocznym dekorowaniu miejskiego drzewka liczny udział biorą nie tylko mieszkańcy miasta wraz ze swoimi rodzinami, ale również  dąbrowskie szkoły, instytucje, prezydent miasta, przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej, lokalne organizacje pozarządowe oraz reprezentanci biznesu.

W ten sposób Dąbrowskie Ubieranie Choinki na przestrzeni lat stało się symbolem partnerstwa i współpracy- elementów koniecznych dla budowania trwałej i ściśle powiązanej społeczności lokalnej.

Wspólne ubieranie choinki organizowane jest przez Fundację Godne Życie dla mieszkańców miasta po raz siódmy. Każda z dorocznych uroczystości cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Źródło: UM w Dąbrowie Górniczej

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress