W Sosnowcu zaginął Henryk Sroka

2017-12-06

Sosnowieccy policjanci poszukują zaginionego Henryka Sroka. 60-latek w sobotę 2 grudnia wyszedł z domu na spacer i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

fot. KMP w Sosnowcu

W sobotę 2 grudnia 60-letni Henryk Sroka poinformował żonę, że wychodzi na spacer i około godziny 11:00 opuścił mieszkanie. Ostatni kontakt z zaginionym miał miejsce o tej samej porze gdy szedł ulicą w stronę CH Plaza w Sosnowcu.

Rysopis:

wzrost 165 cm, waga 65 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe na jeża, oczy niebieskie, uszy lekko odstające, nos prosty, widoczne ubytki w uzębieniu.

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia:

czarna kurtka skóropodobna z czarnym kołnierzem typu baranek, niebieskie spodnie dżinsowe, czarne buty kozaki, możliwe że ma nakrycie głowy lub jest bez niego.

Cechy charakterystyczne:

amputowany kciuk prawej dłoni, amputowana połowa palca wskazującego prawej dłoni, lekka niestabilność lewej nogi, obniżenie lewego kącika ust.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o stanie lub miejscu przebywania zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu pod nr tel.  32 296 13 15 lub 32 296 13 07. Można również skontaktować się osobiście z najbliższą jednostką Policji.

Autor: Mateusz Pniewski

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress