Wielkie kolędowanie w Sosnowcu

2017-12-14

Już we wtorek, 19 grudnia, w sali widowiskowo-koncertowej Muza będzie okazja do wspólnego śpiewania kolęd i świątecznych utworów.

Miejskie Kolędowanie z Muzą to niezwykła okazja, aby wprowadzić się w świąteczną atmosferę, ale nie tylko. Na scenie pojawią się mieszkańcy Sosnowca, samorządowcy, przedstawiciele świata sportu, kultury, polityki i wielu innych.

Będzie okazja zaśpiewać świąteczne utwory, złożyć sobie życzenia, ale także porozmawiać.

To już trzecia edycja niezwykłego przedsięwzięcia. Wspólnie będziemy przeżywali radosny czas, kolędując i nucąc świąteczne utwory. Kto wystąpi na scenie? Niech to będzie niespodzianka. Oczywiście, zapraszam wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy.

- mówi prezydent, Arkadiusz Chęciński.

Miejskie Kolędowanie odbędzie się we wtorek, 19 grudnia, o godzinie 18, w Muzie. Wstęp jest darmowy, ale zachęcamy do kupowania cegiełek. Dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Alana.

Alan, podopieczny Fundacji Jim, ma 12 lat i zdiagnozowano u niego autyzm atypowy, upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, całościowe zaburzenia rozwojowe i cytomegalię. Zbiórkę będzie prowadziła Fundacja Nieinni.

Źródło: UM w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress