II Noworoczny Sosnowiecki Koncert na rzecz Hospicjum

2018-01-08

W sobotę, 13 stycznia, warto wybrać się do Muzy. Tego dnia odbędzie się II Noworoczny Sosnowiecki Koncert Charytatywny. Na koncercie na jednej scenie razem wystąpią najlepsi absolwenci, uczniowie i uczennice dwóch sosnowieckich szkół (IV LO im. S. Staszica oraz gościnnie II LO im. E. Plater), uczęszczający do różnorakich szkół muzycznych. Tematyką ich występów będą głównie piosenki lat 70 i 80. Występom towarzyszyć będą choreografie taneczne tańca towarzyskiego, tańca jazzowego oraz breakdance.

W drugiej części koncertu swoje najlepsze kawałki wykona dwoje specjalnie zaproszonych gości: występujący w wielu klubach gitarzysta Wojciech Stenzel oraz wokalistka Katarzyna Pruska, będąca ambasadorką i członkinią stowarzyszenia Toastmasters Silesia.

Kulminacją będzie koncert zespołu Niadara. Panowie posiadają prawdziwie rockowe dusze, co w kombinacji z ich nieprzeciętnie pozytywną osobowością oraz charakterem złoży się na emocjonujący występ aż do końca całego wydarzenia.

W trakcie imprezy będą prowadzone licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na wyposażenie nowo wybudowanej stacjonarnej siedziby Hospicjum im. Św Tomasza w Sosnowcu.

Zapraszamy w sobotę, 13 stycznia, do sali widowiskowo-koncertowej Muza. Start o godzinie 18. Wstęp jest darmowy, ale w trakcie będą zbierane dobrowolne datki.

Źródło: UM w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress