Mamy dla Was zaproszenia na Krajową Wystawę Psów Rasowych

2018-01-24

Już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia, Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Będzinie organizuje Krajową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się na terenie wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu. Jeśli chcielibyście pojawić się na tym wydarzeniu mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń.

Krajowa Wystawa Psów Rasowych jest wydarzeniem cyklicznym o charakterze międzynarodowym i odbywa się raz w roku.

W roku 2017 w wystawie wzięło udział prawie 1600 psów rasowych,  około 900 wystawców z 5 krajów, odwiedziło nas prawie 5000 zwiedzających. Swoją obecność potwierdziło wielu uznanych międzynarodowych sędziów kynologicznych z całego świata. Dzięki dużej ilości stoisk handlowych na naszej wystawie będzie można nabyć artykuły dla zwierząt, uzyskać wiele cennych porad od wystawców oraz hodowców, poznać  rasy psów i ich zwyczaje.

- przekazują organizatorzy.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu to znakomita okazja na spędzenie ciekawej niedzieli. Organizatorzy zapowiadają konkursy dla dzieci, oraz losowanie nagród rzeczowych wśród zwiedzających.

Co zrobić by zdobyć jedno z 10 podwójnych zaproszeń na wystawę?

Wystarczy, że napiszecie do nas na adres konkurs@kanal99.pl maila z hasłem: „Krajowa Wystawa Psów Rasowych” oraz dopiszecie swoje imię i nazwisko. O otrzymaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń. Zatem do dzieła, kto pierwszy ten lepszy.

Każdy kto otrzyma wejściówkę zostanie poinformowany o tym mailem. Zaproszenie będzie gotowe do odbioru w dniu wystawy w sekretariacie za okazaniem dokumentu tożsamości.

Na plakacie zamieszczonym poniżej znajdziecie harmonogram wydarzenia:

wyst

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress