Rodzinny bal karnawałowy w PKZ

2018-01-26

Karnawał to czas radości nie tylko dla osób dorosłych, lecz także dla najmłodszych. Z tą myślą Pałac Kultury Zagłębia organizuje po raz kolejny „Rodzinny bal karnawałowy”, gwarantując znakomitą zabawę 12 lutego o 17:00 dzieciom oraz ich rodzicom.

„Rodzinny bal karnawałowy” to idealna okazja, by spędzić czas nie tylko w gronie rodzinnym, ale również w przyjaznej atmosferze. Głównym założeniem balu jest międzypokoleniowa integracja oraz zawiązywanie nowych przyjaźni między dorosłymi oraz między dziećmi. Warunki będą do tego wyśmienite, gdyż łącznie w wydarzeniu może wziąć udział 100 osób. Co najważniejsze nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego w zabawie mogą brać udział zarówno niemowlęta jak i dzieci paroletnie.

W trakcie balu odbędą się liczne konkursy, warsztaty, a także atrakcje, które dzieci lubią najbardziej np. zabawy z kolorową chustą i tunelem animacyjnym. Rodziny chętne do wzięcia udziału w imprezie nie mogą zapomnieć o przebraniu, gdyż tradycyjnie odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Więcej informacji oraz regulamin balu można znaleźć na oficjalne stronie PKZ – www.palac.art.pl.

Informację nadesłał Olaf Otwinowski, Specjalista ds. PR w PKZ.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress