Spotkanie rewitalizacyjne w Dąbrowie Górniczej

2018-01-03

Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-warsztatowym nt. przygotowania przedsięwzięcia oraz opracowania i zgłoszenia karty projektu rewitalizacji w ramach trwającego naboru projektów do Programu Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022.

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2018 r., o godz. 17.00 w Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Sienkiewicza 6a w Dąbrowie Górniczej (sala nr 8 ).  Będzie okazją, by uzyskać szczegółowe informacje lub skonsultować przygotowywane projekty. Poprowadzi je dr Adam Polko, Przewodniczący Komitetu Rewitalizacji Miasta Dąbrowa Górnicza oraz autor obowiązującego Programu Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022. Planowany czas spotkania to ok. 1,5 godz.

Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującym Programem Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022 oraz kartą projektu oraz do wcześniejszego przesyłania pytań do Biura Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów, e-mail: aanowak@dabrowa-gornicza.pl , najlepiej w terminie do 5 stycznia br. Pozwoli to prowadzącym spotkanie przygotować szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze kwestie.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy kierować do Biura Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, w terminie do 9 stycznia 2018 r., do godz. 12.00.

Osoba do kontaktu: Aneta Nowak, tel.: 32 295 68 85, e-mail: aanowak@dabrowa-gornicza.pl

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress