Ukradł 0.5 litra wódki i zaatakował ochroniarza

2018-01-25

28-letni mieszkaniec Grodźca kradnąc ze sklepu położonego w centrum Będzina alkohol nie spodziewał się tak zdecydowanej reakcji ze strony pracownika ochrony. Teraz mężczyźnie grozi 12 lat więzienia, ponieważ chcąc uciec ze skradzionym towarem zaatakował pracownika ochrony.

Teraz do czasu rozprawy zuchwały rozbojarz z będzińskiego supermarketu musi stawiać się na dozór policyjny w będzińskiej jednostce.

Do kradzieży rozbójniczej doszło w poniedziałkowe popołudnie na terenie  jednego ze sklepów mieszczących  przy ul. 11 Listopada w Będzinie. Próbując ucieczki ze zrabowanym towarem 28-latek zaatakował rękami pracownika sklepu zadając mu uderzenia w twarz. Działając w ten sposób liczył, że bez większego problemu uda mu się uniknąć konsekwencji swojego zachowania.

- przekazuje KPP w Będzinie.

Agresywny złodziej mocno się przeliczył. Determinacja ochroniarza pozwoliła zatrzymać sprawcę przybyłemu po chwili patrolowi policji.  We wtorek Sąd Rejonowy zastosował wobec sprawcy dozór policyjny. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress