W Dąbrowie Górniczej eksperci znów przeszkolą za darmo

2018-01-18

Ponad 30 szkoleń i praktycznych warsztatów z zakresu oświaty, transportu, ekonomii, stosunków międzynarodowych, coachingu, zarządzania, HR czy informatyki – w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej po raz kolejny rozpoczyna się Tydzień Bezpłatnych Szkoleń.

 

W ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, w dniach od 20 do 29 stycznia 2018 r. odbędzie się ponad 30 warsztatów i szkoleń z obszarów w których zagłębiowska uczelnia prowadzi studia podyplomowe. W tej edycji będzie można skorzystać ze szkoleń z tematyki oświaty, biznesu, informatyki, ekonomii, stosunków międzynarodowych, zarządzania czy prawa pracy.

 Największą siłą szkoleń jest ich praktyczna forma. Warsztaty prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych, tj. case studies, gier decyzyjnych czy action learning. Szkolenia opierają się przede wszystkim na praktycznej wiedzy ekspertów, na co dzień prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

– mówi Dominik Penar, Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego WSB.

Wśród wykładowców i ekspertów Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń znaleźli się m.in. dr Mateusz Grzesiak, adiunkt w Katedrze Zarządzania WSB, psycholog, trener, autor kilkunastu książek, dr Marcin Lis,  Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem WSB w Dąbrowie Górniczej, ekspert w zakresie systemów jakości, systemów zintegrowanych, zarządzania projektami i innowacjami czy dr Piotr Pinoczek, menedżer, konsultant, trener, doktor ekonomii, absolwent studiów podyplomowych public relations i wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Konieczna jest rejestracja na stronie internetowej wydarzenia – www.tbs.wsb.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma wystawiony przez Wyższą Szkołę Biznesu certyfikat uczestnictwa.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to wydarzenie cyklicznie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, także w wydziałach zamiejscowych w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie i Żywcu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W poprzedniej, wrześniowej, edycji TBS udział wzięło ponad 5 tys. osób. Szkolenia prowadzone są w zakresie tematyki związanej z kierunkami studiów podyplomowych prowadzonych przez dąbrowską uczelnię.

Informację nadesłał Michał Pawlak, redaktor Centrum Promocji i Informacji w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress