W niedzielę Półmaraton Zimowy w Sosnowcu

2018-01-05

Sosnowiec zaprasza na kolejny półmaraton, tym razem przyszedł jednak czas na jego zimową odsłonę.Półmaraton Zimowy i towarzyszące mu biegi odbędą się 7 stycznia 2018 roku w. Poza dystansem podstawowym, wybrać można bieg na 10km, na 5km, lub marsz NW na 5km. 

Biuro Zawodów zlokalizowane będzie na Hali Sportowej w Milowicach, a Start i Meta na wszystkich dystansach z sąsiadującego z halą Parku Tysiąclecia.

Pakiet startowy zawiera usługę elektronicznego pomiaru czasu (chip, numer, agrafki), zabezpieczenie medyczne, wodę i punkt odżywczy dla półmaratonu, posiłek regeneracyjny, i odlewany medal dla wszystkich.

Za dodatkową opłatą nabyć można koszulkę sportową z grafiką biegu. Do dyspozycji zawodników będą szatnie z toaletami i prysznicami, stołówka, a także depozyt. Dla zwycięzców przygotujemy zdrowe puchary ;), a wśród wszystkich rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Regulamin, który zawiera szczegółowe informacje i druk zgłoszenia znajdziecie na stronie www.polmaraton.eu. www.facebook.com/polmaraton16dnidowiosny

Źródło: UM w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress