Wielki finał WOŚP w Sosnowcu (wideo)

2018-01-02

W drugą niedziele stycznia jak co roku całą Polskę zaleje fala dobroci nierozerwalnie związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Akcji Jurka Owsiaka nie zabraknie też w Sosnowcu.

Już po raz trzeci taka duza impreza w naszym mieście robiona z telewizjami bo w tym roku mamy informacje, że TVN będzie właśnie w naszym Sosnowcu transmitował WOŚP.

- mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Sosnowiecki finał będzie odbywał się równolegle w kilku miejscach, atrakcje zaplanowano na Górce Środulskiej, w Muzie oraz w Hali Widowiskowo Sportowej MOSiR. Jak co roku podczas finału WOŚP nie zabraknie też licznych licytacji.

Nietypową formę w Sosnowcu przybierze  tradycyjne „Światełko do Nieba”. W mieście zrezygnowano bowiem z pokazu sztucznych ogni.

Musieliśmy wiec to rozgryźć w jakiś sposób i chyba nam się udało. Musimy zadymić górkę bo mamy 4 wielkie lasery, być może będą jeszcze dwa, ale żeby lasery były dobrze pokazane potrzebna jest nam mgła i musimy sobie zadymić cała górkę. Będą więc race i wielkie serce z rac.

- tłumaczy Piotr Zawadzki z Komitetu Organizacyjnego Finału WOŚP w Sosnowcu.

Główna część finału WOŚP wraz z pokazem laserów odbędzie się na Górce Środulskiej. Muzycznymi Gwiazdami wieczoru będzie m.in. Grzegorz Hyży i Anita Lipnicka.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress