Wygraj bilet do Teatru Zagłębia!

2018-01-30

Mamy dla Was do wygrania jedno podwójne zaproszenie (w cenie 1 zł/os) na spektakl „Wojna Światów”, który zostanie wystawiony w Teatrze Zagłębia w piątek 16 lutego o godzinie 19:00. 

Aby zdobyć zaproszenie na spektakl wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Jaki artysta odpowiadał za stworzenie scenografii do spektaklu „Wojna Światów” wystawionego w Teatrze Zagłębia?

Odpowiedź na pytanie konkursowe przesyłajcie na maila: konkurs@kanal99.pl. Wygrywa pierwsza osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi. Sponsorem nagrody jest Teatr Zagłębia.

Informację o wygranej i formie odebrania nagrody zwycięzca otrzyma w mailu zwrotnym od redakcji.

Kilka informacji o spektaklu:

Spektakl oparty na fragmentach jednej z najważniejszych powieści science fiction: „Wojnie światów” Herberta George’a Wellsa. 

Wiktoriański salon z jego osobliwymi zwyczajami i pozornie nieśmiertelną hierarchią społeczną.  Beztroskie godziny dysput przy rytualnych herbatkach przerywa nagła inwazja pozaziemskiej cywilizacji. Trudno jednak wyobrazić sobie to, że w ten bezpieczny świat mogłaby wkroczyć brutalna wojna. 

Atak dążącej do całkowitej destrukcji ludzkiego świata siły staje się w spektaklu punktem wyjścia do poszukiwania odpowiedzi na dotkliwie współczesne pytania. Do kogo należy Ziemia? Czy tylko do człowieka? Czy hierarchiczny porządek świata jest naturalny? Jak szybko można zostać uchodźcą? Czy na prowincji na pewno jest bezpiecznie? I czy można żyć bez kontaktu z tym, co inne i obce? 

- czytamy na stronie Teatru Zagłębia.

Zachęcamy też do obejrzenia naszego materiału z próby otwartej do spektaklu (dostępny tutaj).

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress