Zimowa Akademia Rozmaitości w Dąbrowie Górniczej

2018-01-22

Dąbrowskie Stowarzyszenie „Dar Serca” przygotowało specjalne zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 6-16 lat. Projekt Zimowa Akademia Rozmaitości został przygotowany z myślą o dzieciach spędzających ferie zimowe w mieście.

Uczestnicy zajęć będą mieli okazję rozwijać swoje zdolności ruchowe oraz artystyczne. Dzieci będą mogły uczestniczyć, na przykład w zajęciach na kręgielni, czy zobaczą największą makietę kolejkową w Polsce w Gliwicach. Oprócz tego będą mogły odwiedzić Kopalnie Guido w Zabrzu, chorzowskie Planetarium i wezmą udział w warsztatach malowania ozdób szklanych.

Dodatkowo przygotowane będą rozmaite warsztaty plastyczne, teatralno-literackie, kulinarne i promujące zdrowe żywienie. Dzieci i młodzież będą również ćwiczyć taniec do finału akcji „Nazywam się Milliard”

Wszyscy uczestnicy Zimowej Akademii Rozmaitości otrzymają ciepłu posiłek. Na zakończenie akcji odbędzie się sportowa impreza integracyjna, a podopieczni stowarzyszenia otrzymają nagrody.

W czasie ferii zajęcia odbywać się będą codziennie od godz. 9:00 do 13:00 w świetlicy środowiskowej Kraina Przyjaźni w Szkole Podstawowej nr 20 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Adamieckiego 12. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 505 272 808 oraz na stronie www.stowarzyszeniedarserca.org.pl

 

Autor: Mateusz Pniewski

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress