Zostań patronem Stawików dzięki aukcji WOŚP

2018-01-12

Z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sosnowiec przygotował wiele ciekawych aukcji, dzięki którym na konto Fundacji WOŚP wpłyną kolejne fundusze. Wśród najciekawszych jest patronat nad Stawikami.

Osoba, bądź instytucja, która zaproponuje najwyższą kwotę będzie mogła przez najbliższy rok zostać patronem sosnowieckich Stawików. Nazwa, którą wybierze zwycięzca znajdzie się na dwóch tablicach.

Stawiki przyciągają tych, którzy potrzebują odpoczynku, a także tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas. To niezwykłe miejsce, które każdego dnia, niezależnie od pogody, odwiedzają mieszkańcy całego regionu.

- mówi prezydent, Arkadiusz Chęciński.

Link do aukcji

Kolejną ciekawą licytacją jest możliwość uczestnictwa w wycieczce w zabytkowym autobusie, w którym w role przewodnika po Sosnowcu wcieli się prezydent Arkadiusz Chęciński (do dyspozycji jest 17 biletów – po 1 dla każdego zwycięzcy aukcji). Wszystkie aukcje dostępne są tutaj.

Znalazła się też aukcja dla fanów aktywnego spędzania czasu, prezydent zaprasza na kajakowanie na Białej Przemszy (link) oraz wspólny off-road.

Ponadto będziemy mogli wylicytować – wstęp do Muzy na wydarzenia, począwszy od marca do grudnia (link) lub Pakiet Diagnostyczny Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego.

Wszystkie aukcje organizowane przez Sosnowiec znajdziecie na stronę na Allegro. Jak zapowiada magistrat pojawi się tam jeszcze kilka ciekawych propozycji: http://bit.ly/sosnowiecallegro

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress