Marylin Monroe w Dąbrowie Górniczej

2018-02-07

21 lutego w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia zabrzmią  utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry. Wszystko w ramach koncertu z cyklu „Dąbrowa łączy pokolenia”.

fot. UM w Dąbrowie Górniczej

Marilyn Monroe to symbol seksu i najsłynniejsza blondynka świata. O tajemnicach z życia gwiazdy 21 lutego opowie i zaśpiewa Sonia Bohosiewicz w koncercie „10 Sekretów Marilyn Monroe”.

Publiczność będzie mogła usłyszeć utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane z filmu „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in.: Diamonds are the best girl’s friend, New York, New York, I’ve got you under my skin, Teach me, Tiger, I’m beginning to see the light.

„Dąbrowa łączy pokolenia” to cykl koncertów odbywający się w Pałacu Kultury Zagłębia przy udziale Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Wydarzeniu towarzyszyć będą bezpłatne porady medyczne, dotyczące słuchu i wzroku, udzielane w ramach programu „Bezpieczna Dąbrowa”.

Koncert „10 Sekretów Marilyn Monroe” odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej 21 lutego o godz. 18:00.

Autor: Mateusz Pniewski

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress