Wygraj zaproszenie na koncert Big Cyc

2018-02-20

Fani Big Cyca mogą zacierać ręce, zespół z okazji jubileuszu powstania wyruszył 19 stycznia w trasę koncertową, w ramach której (25 lutego) zawita do Kopalni Kultury w Czeladzi. To jednak nie koniec dobrych informacji… mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. 

Aby zdobyć jedno z zaproszeń na koncert zespołu Big Cyc w Kopalni Kultury wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Ile lat gra już na polskim rynku muzycznym zespół BIG CYC? 

Odpowiedź na pytanie konkursowe przesyłajcie na maila: konkurs@kanal99.pl. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Sponsorem nagrody jest Kopalnia Kultury w Czeladzi. Prosimy o dopisaniu w wiadomości swojego imienia i nazwiska. POWODZENIA!

Informację o wygranej i formie odebrania nagrody zwycięzcy otrzymają w mailu zwrotnym od redakcji.

Przypomnijmy, że koncert Big Cyc w Kopalni Kultury w Czeladzi odbędzie się już w najbliższa niedziele 25 lutego o godzinie 19.30.

Krótka notka o zespole i koncercie: 

BIG CYC to legendarna formacja cyrkowo -rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji.

Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę. Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający kilku dekad w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym. Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów i niezapomnianych płyt od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość. Grupa ujawniła, że oprócz znanych hitów w programie koncertów, pojawią się dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności oraz numery z ostatniej płyty „Czarne słońce narodu”. Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów, po których poczujecie się jak nowonarodzeni. Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105.
Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!

- czytamy na stronie wydarzenia na facebooku.

BIG CYC zagra w składzie :
Dżej Dżej -bass wokal
Dżery -bęben
Piękny Roman -gitara
Skiba-atrakcja wieczoru
oraz
Gadak -klawisze
Maras -gitara

Bilety w cenie 40 zł dostępne w przedsprzedaży oraz 50 zł w dniu koncertu!

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress