Marcin Wyrostek na Dzień Kobiet w Będzinie (wideo)

2018-03-09

Kto powiedział, że Dzień Kobiet trwa tylko jeden dzień w roku ten z pewnością nie był w Będzinie. Tu Panie świętują znacznie dłużej.

Drogie Panie miałem tą przyjemność prawie z każdą w Pań zobaczyć się w holu naszego teatru i osobiście wręczyć kwiaty, pozwólcie, że do tych kwiatów dołączę życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności. 

- mówił Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.

Wielkie święto pań rozpoczęło się od znakomitego koncertu wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka, obok którego na scenie wystąpili utalentowani muzycy. Dźwięki, które wypełniły Teatr Dzieci Zagłębia były prawdziwą muzyczną ucztą, artyści porwali publiczność i zapewnili jej znakomite widowisko.

My już gramy 12 lat razem i teraz ostatnio powstała nasza nowa płyta „Polak” i my sami mamy wielką frajdę odnajdywania takich smaków fajnych w polskiej muzyce, oraz z tego że możemy się spotkać z publicznością i zweryfikować te nasze odczucia, pomysły aranżacyjne. Publiczność reaguje niesamowicie. 

- opowiadał Marcin Wyrostek, akordeonista.

Marcin Wyrostek i zespół CORAZON w przepiękny sposób zainaugurowali Święto Kobiet w Będzinie, do końca tygodnia na Panie czeka jeszcze moc atrakcji.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress