Koleje Śląskie promują się w niedziele wolne od handlu

2018-03-12

Niedziele wolne od handlu stały się faktem, wczoraj po raz pierwszy markety i sklepy świeciły pustkami. Fakt ten w znakomity sposób wykorzystały Koleje Śląskie inaugurując akcję Rodzinne Niedziele.

Rodzinna Niedziela to propozycja śląskiego przewoźnika na bezpłatne przejazdy dla rodziców w niedziele wolne od handlu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, z pierwszej takiej niedzieli skorzystało prawie 4400 osób.

Szczęśliwie pierwsza Rodzinna Niedziela zbiegła się z długo wyczekiwanym ociepleniem i nadejściem wiosny – nic zatem dziwnego, że w tym dniu nie brakowało amatorów wypraw w góry. Stąd też największym zainteresowaniem cieszyły się nasze połączenia w kierunku Wisły oraz Żywca i Zwardonia. Na taki kierunek weekendowych wypraw zdecydowała się prawie połowa uczestników akcji. Nie brakowało również chętnych na wycieczkę do Cieszyna czy Raciborza.

- komentują Koleje Śląskie.

Bezpłatne przejazdy dla rodziców Koleje Śląskie oferują w każdą pierwszą niehandlową niedzielę w miesiącu.

Kolejne okazje do skorzystania z Rodzinnych Niedzieli nadarzą się zatem 1 kwietnia, 13 maja i 10 czerwca. Wówczas wystarczy kupić bilet jedynie dla dziecka – jeden lub dwójka rodziców jadą całkowicie bezpłatnie.

- dodają Koleje Śląskie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress