Ranił kobietę nożem i wyskoczył z 7 piętra. Co było przyczyną tragedii?

2018-03-19

W bloku przy ulicy Małobądzkiej w Sosnowcu rozegrał się dramat. 23-letni mężczyzna po tym jak ranił nożem siostrę swojej konkubiny wyskoczył z okna balkonowego bloku na 7 piętrze. Mężczyzna zginął na miejscu, a raniona kobieta trafił do szpitala.

Do tych tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w sobotę około godziny 20.00. Policjanci dowiedzieli się o sprawie gdy dyżurny II Komisariatu w Sosnowcu odebrał powiadomienie o odwołaniu zgłoszenia wyjazdu do interwencji domowej. Taka interwencja nie była jednak zgłaszana co wzbudziło czujność dyżurnego. Na miejsce został wysłany patrol.

Gdy policjanci dotarli do bloku na ul. Małobądzkiej przywitały ich krzyki dochodzące z jednego z mieszkań. Chwilę później na klatkę schodową wybiegła kobieta z małym dzieckiem na rękach. Kobieta poinformowała policjantów, że w mieszkaniu znajduje się jej siostra wraz ze znajomym.

Gdy policjanci chcieli wejść do środka w drzwiach pojawił się mężczyzna, który trzymał w dłoni nóż, przyłożony do okolic szyi kobiety. Wszędzie widać było krew. Policjanci wyjęli broń i wezwali mężczyznę do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia. Na szczęście desperat odrzucił nóż i schował się w mieszkaniu.

-relacjonuje podinspektor Mariusz Łabędzki z sosnowieckiej policji.

23-latka miała liczne rany kłute okolic szyi, ramion i głowy, na szczęście nie były one na tyle poważne by kobiecie zagrażało niebezpieczeństwo. Policjanci zdecydowali się udzielić kobiecie niezbędnej pomocy aż do przyjazdu ratowników medycznych. Na miejsce zostały zwezwane policyjne posiłki.

Następnie policjanci udali się do mieszkania w którym ukrył się 23-letni nożownik. Lokum było jednak puste. Jak się później okazało mężczyzna wyskoczył z 7 piętra popełniając samobójstwo. 23-latek zginął na miejscu.

Jak wstępnie ustalili policjanci pomiędzy 23-latkiem, a jego 20-letnią konkubiną doszło do konfliktu, zdenerwowana kobieta poprosiła o pomoc swoją starszą siostrę. Gdy 23-latka weszła do mieszkania rozegrał się dramat.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress