Czeladź ma nowego skarbnika

2018-04-20

Podczas ostatnie Sesji Rady Miejskiej w Czeladzi radni wybrali nowego skarbnika miasta, została nim Bogusława Tanhojzer, dotychczasowa naczelnik Wydziału Finansowo-Budżetowego Urzędu Miasta, posiadająca również doświadczenie w kierowaniu budżetem.

Fot: UM w Czeladzi

Dotychczas funkcję miejskiego skarbnika pełniła Urszula Polak-Wałek. W związku z przejście na emeryturę pełniąca od 26 lat swoją funkcję, przekazała stanowisko innej osobie.

Mając takiego skarbnika miasta mogłem spać spokojnie.

– tak, nie bez wzruszenia, skomentował burmistrz miasta Zbigniew Szaleniec ostatnie blisko cztery lata współpracy z – przechodzącą na emeryturę – skarbnik miasta.

Podczas sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 18 kwietnia 2018 r. wieloma ciepłymi słowami władze samorządowe Czeladzi dziękowali Urszuli Polak-Wałek za 26 lat pracy na rzecz Miasta Czeladź, na tym niezwykle odpowiedzialnym stanowisku.

Podkreślano jej profesjonalizm, odpowiedzialność, rzetelność, ale też trzymanie miejskiej kasy „żelazną ręką” i – co wszyscy zgodnie zaakcentowali – prowadzenie dyskusji nad budżetem miasta w atmosferze łagodności, bo priorytetem dla skarbnik miasta było nie tylko wzorowe dbanie o budżet miasta, ale też służenie pomocą i rozwiązywanie problemów, nie tylko pracowników urzędu, ale i wszystkich jednostek organizacyjnych gminy.

-przekazuje czeladzki magistrat.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress