Dzięki internautom zatrzymano pedofila (wideo)

2018-04-10

Po raz kolejny internauci zastawili udaną zasadzkę na pedofila. Zaczęło się od rozmowy w internecie, mężczyzna wraz ze swoją partnerką podszyli się pod 13-letnią dziewczynkę, którą szybko zainteresował się 36-latek. 

Dużo starszy mężczyzna myśląc, że rozmawia z 13-letnią dziewczynką zaczął składać propozycje obcowania płciowego. Wtedy informacje o nim trafiły do policjantów, następnie zainicjowano spotkanie, na którym zatrzymano przejawiającego pedofilskie skłonności mężczyznę.

Policjanci z Katowic zostali powiadomieni przez internautów, że namierzyli w sieci pedofila. Mężczyzna Usiłował się z nią umówić. Internauta, który wraz ze swoją partnerka prowadzili z nim rozmowy, powiadomili o całej sytuacji katowickich policjantów. Zainicjowali spotkanie na Placu Wolności w Katowicach. Kobieta opisała mężczyźnie jak wygląda i w co będzie ubrana. Na spotkaniu pojawiła się w towarzystwie swojego partnera oraz wywiadowców i policjantów z komisariatu VII.

-wyjaśnia komisarz Aneta Orman, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

 Mężczyzna został zatrzymany gdy szedł w kierunku kobiety i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przeszukując mieszkanie 36-latka znaleźli marihuanę. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress