Jaki symbol znajdzie się na biletach metropolii?

2018-04-12

Mieszkańcy Metropolii wybierają nowe wzory biletów, głosowanie trwa jednak tylko do 20 kwietnia. Został tylko tydzień by wybrać miejsce bądź symbol, który będzie zdobił bilety komunikacji miejskiej.

Trwa finał plebiscytu „Bileciki do Kontroli”, w którym mieszkańcy mogą głosować na wzory limitowanej edycji  biletów komunikacji miejskiej. Bilety będą w sprzedaży tego lata. Które z 12 propozycji zwyciężą? O tym zdecydują internauci! Głosowanie odbywa się na profilu Metropolii portalu społecznościowego Facebook.  

-mówi Kamila Rożnowska z Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej GZM.

Jeszcze miesiąc temu internauci mogli wybierać spośród 41 propozycji miejsc i symboli ze wszystkich miast i gmin, tworzących Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię, dzięki pierwszemu głosowaniu wybór został zawężony do 12 propozycji, które awansowały do finału.

Wśród propozycji znajdują się: Zamek w Będzinie, zabytkowy tramwaj N z Bytomia, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, katowicki Spodek, Radiostacja Gliwicka, Wielki Piec w Rudzie Śląskiej, Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach, Pałac Kawalera w Świerklańcu, pomnik Kiepury w Sosnowcu, tyska Żyrafa i sensacyjny zwycięzca półfinału – mikołowski rynek.

Głosowanie trwać będzie do 20 kwietnia na profilu Metropolii GZM pod adresem: https://facebook.com/metropoliagzm/posts/991002227717723

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress