Pokahontaz w Latawcu (wideo)

2018-04-17

Klub Muzyczny Latawiec nie zwalnia tempa i hucznie świętuje swoje drugie urodziny. Tym razem do Będzina, w ramach trasy RESET TOUR promującej najnowszy krążek, przyjechali Fokus i Rahim z Pokahontaz.

Przed koncertem Pokahontaz na scenie Latawca zaprezentowali się inni raperzy. Dj Pecki, Gawin & Percept i Wyimaginowani zdecydowanie poderwali będziński klub do lotu. Jeszcze wyżej Latawiec wzbił się gdy scenę opanowali Fokus i Rahim.

Staramy się zadowolić starszych i młodszych fanów. Chcemy pograć też nową płytę, więc głównie staramy się nówki ale będzie też kilka momentów kiedy wracamy do przeszłości. 

- mówi Fokus.

W najnowszym albumie Pokahontaz wraca korzeni. „REset” to krążek nagrany w duchu lat 90. W najbliższym czasie Reset Tour zawita między innymi do Warszawy i Rzeszowa.

Często, że gdzieś nie gramy nie jest spowodowane tym, że nie chce nam się gdzieś jechać, tylko często nie ma odpowiedniego miejsca na zrobienie koncertu. Niestety z tym problemem boryka się dużo fajnych miast. 

- komentuje Rahim

W Będzinie o dobrą dawkę muzyki dba Latawiec, już w najbliższy weekend w klubie wystąpią Konopians oraz Art of Ilusion i Animate. Zapraszamy!

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress