Quebonafide przyjedzie do Sosnowca

2018-04-24

Dzięki internautom Sosnowiec znalazł się na trasie Red Bull Music Presents, w ramach której wystąpi raper Quebonafide. Miasto zebrało aż 28056 głosów.

fot. UM w Sosnowcu

23 kwietnia zakończyło się głosowanie, w którym internauci wybierali miasta, które znajdą się na trasie Red Bull Music Presents, której gwiazdą będzie raper Quebonafide. Raper zagra koncert na dachu autobusu, który podróżował będzie po miejscowościach wybranych w głosowaniu. Do konkursu startowało 10 miast: Toruń, Bydgoszcz, Częstochowa, Słupsk, Radom, Elbląg, Szczecin, Sosnowiec, Tarnów i Piotrków Trybunalski. Tylko w 7 z nich zagości muzyczny autokar.

Podczas dwutygodniowego głosowania oddano ponad 230 tys. głosów. Najwięcej, czyli 28086 zdobył Piotrków Trybunalski, a tuż za nim uplasował Szczecin (28 063). Sosnowiec zdobył uznanie 28 056 internautów, co dało mu 4. miejsce wśród proponowanych miast.

To kolejna już trasa muzycznego autobusu Wcześniej koncerty odbyły się w Słupsku, Szczecinie, Bydgoszczy i Radomiu. Tarnów, Sosnowiec i Piotrków Trybunalski pojawiają się na jego trasie po raz pierwszy. Tym razem autokar nie zawita również do Częstochowy, Elbląga i Torunia.

W ramach tegorocznej trasy Red Bull Music Presents wystąpi raper Quebonafide. To jeden z najbardziej charakterystycznych i znanych raperów młodego pokolenia. Jego album „Egzotyka” był najlepiej sprzedającą się płytą zeszłego roku. Artysta, podczas trasy muzycznego autobusu, zaprezentuje utwory właśnie z tego albumu.

Trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide odbędzie się miedzy 3 a 30 czerwca. Szczegółowe informacje mają zostać ogłoszone już wkrótce.

Autor: Mateusz Pniewski

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress