Ruszają prace na ul. Biskupiej w Sławkowie

2018-04-17

18 kwietnia ruszają prace związane z modernizacją wodociągu na ulicy Biskupiej w Sławkowie. zakończenie prac zaplanowano na 25 maja.

Wykonawca inwestycji jest Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sławkowie. Prace mają być prowadzone w sposób zapewniający ciągłość dostawy wody do odbiorców. Przerwa w dostawie wody nastąpi jedynie w chwili przepinania sieci, o wszelkich utrudnieniach mieszkańcy zostaną poinformowani z należytym wyprzedzeniem.

W związku z robotami ziemnymi czasowo utrudniony może być natomiast wyjazd samochodów z posesji. Wyłączona z ruchu kołowego będzie ulica Biskupia na odcinku od ulicy Piekarskiej do Staropocztowej. Ograniczenia nie będą dotyczyły mieszkańców. Zakończenie prac zaplanowano na 25 maja. Kolejnym etapem będzie remont ulicy, polegający na wykonaniu nowej podbudowy z kruszywa i nawierzchni drogi oraz chodników wraz z regulacją studzienek. 

-wyjaśnia sławkowski magistrat.

Prace wykonywane są w ramach kontynuacji realizacji zadania pod nazwą „Kompleksowa przebudowa ulic: Mały Rynek – Kościelna – Biskupia – Piekarska – Staropocztowa”.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress