Sezon na targowisku w pełni (wideo)

2018-04-12

Na jednym z największych placów targowych w południowej Polsce na dobre rozpoczął się sezon. Dodatnie temperatury i słoneczna aura zaczynają przyciągać na Targowisko Miejskie w Będzinie prawdziwe tłumy kupujących i tysiące sprzedawców.

W każdą środę i sobotę plac targowy mieszczący się przy ulicy Gzichowskiej staje się najlepszym w regionie miejscem na zakupy. na powierzchni 40 tysięcy metrów ² znajduje się aż 1500 punktów sprzedaży, na których zaopatrzymy w produkty spożywcze, z których przygotujemy smaczne potrawy, zadbamy o swoją urodę, przygotujemy się na wiosenne porządki w domu, czy uzupełnimy swoją garderobę. W okresie wiosnenno- letni zadbamy tu również o swój ogród, działkę lub ozdobimy balkon.

Sezonowość na targowisku miejskim w Będzinie jest jego ogromną zaletą, w zależności o pory roku znajdziemy tu z pewnością to czego akurat potrzebujemy.

Targowisko jest położone w dobrze skomunikowanym punkcie Będzina, dojedziemy tu zarówno tramwajem jak i autobusem. Wokół targowiska znajduje się kilka parkingów na który na czas zakupów możemy zostawić swój samochód. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress