Targi Transportu Publicznego

2018-04-20

Zapraszamy do udziału w 10. jubileuszowych Targach Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2018 organizowanych w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest elektromobilność i gazomobilność w transporcie publicznym – w ramach wystawy zaprezentowany zostanie szereg autobusów niskoemisyjnych w tym m.in. pojazdy elektryczne, gazowe, hybrydowe. Wydarzeniem towarzyszącym będzie Konferencja „Transport Niskoemisyjny w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Plany i przykłady wdrożenia elektromobilności i gazomobilności” organizowana pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej”. Udział w wydarzeniu potwierdzili liczni przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, miejskich jak również prywatnych firm przewozowych. Szczegółowy program targów dostępny jest na stronie https://exposilesia.pl/silesiakomunikacja/14/0/pl/ .

Targi SilesiaKOMUNIKACJA 2018 odbędą się w dniach 24-25 kwietnia w Expo Silesia (ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec), natomiast Konferencja „Transport Niskoemisyjny w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii” pierwszego dnia targów tj. 24 kwietnia.

Informację nadesłał Wojciech Rabsztyn

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress