Trendy i nowości dla instalatorów i glazurników. Zaproszenie na Warsztat Fachowca

2018-04-06

W dniu 19 kwietnia 2018 roku w Będzinie odbędzie się kolejny z cyklu branżowych Warsztatów Fachowca. Tym razem tematem przewodnim będą profesjonalne narzędzia dla glazurników i instalatorów sanitarnych. Wydarzenie organizowane we współpracy z największymi producentami branżowymi m.in. Rems, Rubi, Rothenberger oraz Millwakue.

Na czterech specjalistycznych stanowiskach zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania o wysokiej wydajności i trwałości. Podczas wydarzenia przewidziano pokaz m.in. narzędzi do obróbki rur dla wykonawców instalacji sanitarnych i grzewczych, maszyn i urządzeń do technologii kanalizacyjnej i klimatyzacyjnej oraz profesjonalnych przecinarek ręcznych i elektrycznych do najbardziej ambitnych i perfekcyjnych prac budowlanych.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w dziedzinie instalacji sanitarnych i grzewczych oraz usług glazurniczych, a także wymiany poglądów oraz nawiązania relacji biznesowych.

Udział w Warsztatach Fachowca jest bezpłatny. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie pierwszej edycji oraz ograniczoną liczbę miejsc zalecana jest rejestacja. Szczegółowe informacje oraz rejestracja dostępne są na stronie internetowej www.warsztatfachowca.pl. Z przedsięwzięcia będzie prowadzona także transmisja online na www.facebook.com/sletnarzedzia/

Informację nadesłał Jacek Uroda, E-commerce manager, Selt Sp. z o.o.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress